Haber Detayı
13 Ocak 2016 - Çarşamba 10:17 Bu haber 1656 kez okundu
 
12. KARDEŞİM DEDİM KAMPLARI BAŞVURULARI BAŞLADI
ÖNDER, yarı yıl tatilinde İstanbul’da düzenleyeceği kış kampları için başvuruları almaya başladı. Kamplara İstanbul`daki İmam Hatip Liselerinde okuyan okul meclis başkanları ve ÖNDER bursiyerleri başvuru yapabilecek.
ÖNDER HABER Haberi


Sosyal-kültürel aktiviteler ve sportif faaliyetlerle fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklemeyi; öğrencilerin aralarındaki farklılıkları öğrenerek karakterlerinin oluşumuna katkı sağlamayı ve gelecekteki çeşitli işbirliklerine kapı aralamayı amaçlayan kamplar, 31 Ocak-5 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.
 
GEZİLER DÜZENLENECEK
 
İslam Coğrafyasının Panaromik Tahlili  temalı kampta atölye ve konferanslar yer alacak. Ayrıca öğrencilerimiz Miniatürk, Eyüp Sultan, Sultanahmet, İslam Bilim Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Panaroma 1453, Türk Dünyası Evleri, Fatih Camii ve Medreseler gibi tarihi, turistik gezilere katılma fırsatı yakalayacak. Kampa katılan öğrenciler gezilerin yanı sıra  STK ziyaretlerinde de bulunacaklar.
 
Kamplarımız; kız öğrenciler için 29 Mayıs Üniversitesi Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu`nda erkek öğrenciler içinse Türkiye Gençlik Vakfı Maslak Yurdu`nda yapılacaktır.
 
Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek kamplara katılmak isteyen öğrencilerimiz, aşağıdaki formu doldurarak 22 Ocak`a kadar başvuruda bulunabilirler.
 
Kaynak: (Önder) - Önder Haber Editör: Mustafa Şengül
 
Etiketler: 12., KARDEŞİM, DEDİM, KAMPLARI, BAŞVURULARI, BAŞLADI,
Haber Videosu
Ulusal Gazeteler
AFİMDER BASIN
Anketler
Derneğimizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Arşiv
Radyo Diyanet